Le désir a augmenté dans ma poitrine

Le désir a augmenté dans ma poitrine

Comme des montagnes portées par mon cœur
Les gémissements longs dans mon souffle
Et dans ma poésie
Pour toi, ma lune
J’écrirai une lettre
C’était loin de mon voyage
Mes larmes coulent
Il a beaucoup pleuré la nuit
Sur les papiers mon stylo
Et l’âme est avec toi, mon amour
Un voyageur et un navetteur
Des années de ma vie sont perdues
Dans la tristesse, je patauge comme un oiseau perdu seul
Ses ailes battent dans un espace vide
Et son vortex
Tu me manques mon amour
Comme un désir ardent du désert
Pour ombrager un palmier
Et les eaux d’une oasis
Tu me manques mon amour
Comme une envie de jardin en hiver
Pour ses fleurs et ses parfums parfumés
Comme un désir imprégné de péchés
Pour la miséricorde, le pardon et l’intercession
A toi, ma lune, j’écrirai une lettre
Les nuages ​​la portent le soir avec l’air
Ses mots sont aussi blancs que les ailes de son pigeon
Ses mélodies signifient comme les cordes d’une guitare d’accord
L’amour est comme le parfum du jasmin
Son adresse
Dans tes bras, ma lune
Ce sera la fin.
(Visited 11 times, 1 visits today)

Articles Recents

Comment (17)

  1. Czecho według dowodu osobistego moje imię to Joe. Adwokat Rzeszów to mój konik w robocie. W tej chwili moim miejscem zamieszkiwania jest ultranowoczesne miasto Żywiec. Adwokat Rzeszów w Polsce- wzór przykładowego podania do uzupełnienia.

  2. Czołem nazywają mnie Klaudiusz. Adwokat Rzeszów ze mną uzyskasz nawet posiadając złą historię kredytową. Aktualnie moim miejscem zamieszkiwania jest piękne miasto Brzozów. Adwokat Rzeszów w Polsce- sprawdź czy potrafisz już sfinalizować.

  3. Cze moja godność to Emilian. Adwokat Rzeszów nie musi być zagmatwany. Na czas dzisiejszy moim miejscem zamieszkania jest atrakcyjne miasto Lębork. Adwokat Rzeszów w Polsce- kiedy i na jakich warunkach jest prawdopodobna.

  4. Czółko podobnie jak wybitny scenograf nazywam się Filip. Adwokat Rzeszów ze mną dostaniesz nawet posiadając negatywną historię w Biurze Informacji Kredytowej. Aktualnie moim miejscem zamieszkiwania jest nowoczesne miasto Grodzisk Mazowiecki. Adwokat Rzeszów w Polsce nie w każdej sytuacji oznacza pożegnanie zadłużenia.

  5. Hejka możesz mi mówić Robert. gdzie konsolidacja chwilówek jeszcze przenigdy nie był tak banalny w otrzymaniu. W tej chwili moim miejscem zamieszkiwania jest urokliwe miasto Chojnów. konsolidacja chwilowek gdzie w Polsce to szansa na wydostanie się z pętli kredytów.

  6. Witajcie możesz mi mówić Dionizy. provident konsolidacja chwilowek- definitywne rozstrzygnięcie dla przekredytowanych. Aktualnie moim miejscem egzystencji jest supernowoczesne miasto Wągrowiec. konsolidacja chwilowek gdzie w Polsce- firmy chwilówkowe liczą indywidualne koszty.

  7. Joł nazywam się Kacper. konsolidacja chwilówek uzdrowi Twoje pieniądze a ja Ci w tym pomogę. W tej chwili moim miejscem zamieszkiwania jest fantastyczne miasto Inowrocław. konsolidacja chwilowek gdzie w Polsce- czyli jak w naturalny sposób poradzić sobie z kredytami.

  8. Hello według dowodu osobistego moje imię to Ignacy. konsolidacja chwilówek bez zdolności- zasadnicze rozstrzygnięcie dla zadłużonych. Na czas dzisiejszy moim miejscem przebywania jest znane miasto Grudziądz. konsolidacja chwilówek online bez bik w Polsce to szansa na nowe życie dla pożyczkobiorców.

  9. Hay według dowodu osobistegomoje imię to Kleofas.Adwokat Rzeszów to temat w którym czuję się najkorzystniej.Aktualnie moim miejscem zamieszkania jestartystyczne miasto Września. Adwokat Rzeszów w Polsce-skorzystało już tysiące usatysfakcjonowanych odbiorców.

LEAVE YOUR COMMENT

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *