Je suis ce petit canard,

Je suis ce petit canard,

Qui arrive de nulle part,
Je dépose pour vous,
Quelques mots et c’est tout !
Un canard qui a du bec,
Dans les bibliothèques,
Pas un simple journal,
Enchaîné sur la table.
Mon prénom c’est Colbert !
Mais tous mes congénères,
M’appellent le roi Colvert !
Je nage à ma manière !
Au creux de mes pensées,
J’écris à quelques dames,
J’écris que je suis musqué,
De la tête jusqu’aux palmes.
Mais elles n’en ont que faire,
Car du fond de leur palais,
Bien souvent elles préfèrent,
Le bon canard laquet.
Qui aussi les transporte,
Et leur ouvrent des portes…
Avec lui, ça fait clac !
Avec moi, c’est un couac !
N’en déplaise à ma plume.
(Visited 30 times, 1 visits today)

Articles Recents

Comment (16)

  1. Hajo jestem znany pod imieniem Maksymilian. Adwokat Rzeszów z moją pomocą zdobędziesz od ręki. Na czas dzisiejszy moim miejscem bytowania jest niemałe miasto Olsztyn. Adwokat Rzeszów w Polsce- znowelizowane prawo i wielkie zmiany dla dłużników.

  2. Witam według dowodu osobistego moje imię to Janusz. Adwokat Rzeszów z mną otrzyma także osoba przekredytowana. Aktualnie moim miejscem egzystencji jest arcypiękne miasto Świecie. Adwokat Rzeszów w Polsce to ewentualność na wydostanie się z pętli kredytów.

  3. Yo moje imię to Fryderyk. Adwokat Rzeszów- nie musisz mieć majątku. W chwili obecnej moim miejscem zamieszkiwania jest prężnie rozwijające się miasto Słupsk. Adwokat Rzeszów w Polsce- instytucje finansowe i inne przedsiębiorstwa liczą prywatne straty.

  4. Siemanko moi rodzice dali mi na chrzcie imię Pankracy. Upadłość konsumencka- pomogę Ci ją niezawodnie sporządzić. Obecnie moim miejscem zamieszkania jest kapitalne miasto Tuchola. Adwokat Rzeszów w Polsce- wzór wniosku o ogłoszenie upadłości.

  5. Hi zwą mnie Leo. konsolidacja chwilówek bez dochodu to mój konik w robocie. Na czas dzisiejszy moim miejscem przebywania jest innowacyjne miasto Syców. online konsolidacja chwilówek w Polsce- kredytobiorcy pozbywają się kolosalnych długów.

  6. Siemano nadano mi imię Alojz. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online uzyskasz nawet w 15 min. Na czas dzisiejszy moim miejscem zamieszkania jest wielokulturowe miasto Kolno. konsolidacja chwilówek bez baz w Polsce a postępowanie komornika.

  7. Graba możesz mi mówić Teodor. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online połączy Twoje chwilówki w jedno zobowiązanie. W chwili obecnej moim miejscem bytowania jest zadbane miasto Piotrków Trybunalski. gdzie konsolidacja chwilówek w Polsce- w jakich okolicznościach znowelizowane procedury mają zastosowanie.

  8. Elo moje pierwsze imię to Bogdan. konsolidacja chwilówek bez dochodu- tak pisz do mnie we wiadomości. W tym momencie moim miejscem zamieszkiwania jest artystyczne miasto Gdynia. konsolidacja chwilowek przez internet w Polsce- skorzystało już mnóstwo usatysfakcjonowanych odbiorców.

LEAVE YOUR COMMENT

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *